AddThis Paylaşım Buton Ayarları

AddThis Share

Blogger, Bloglarımızda paylaşım yaptığımız AddThis Buton ayarları nasıl yapılır? Paylaşım butonunda seçenekleri nasıl değiştireceğiz? İstediğimiz paylaşım iconlarını nasıl ekleyeceğiz?

Hepimizin kullandığı paylaşım icon ayarlarının nasıl değiştiğini, birçok blogcu bilse de yeni blog kuranlar için kolaylık olması açısından konuyu inceleyelim. AddThis paylaşım butonuna mausunuzu yanaştırın ve açılan pencerede diğer seçeneğine tıklayın. Yeni bir pencere açılacaktır. Açılan pencerede “Introduction to” Giriş yazısını göreceksiniz, tıklayın.

AddThis Introduction to Ayarlar


Aşağıdaki ayarları sırası ile inceleyelim:

AddThis Paylaşım Butonu İcon Seçimi

1. AddThis paylaşım iconlarından hangilerini kullanıyorsanız, arama kutusuna paylaşım site adını girin.

2. Arama sonucu çıkan iconu seçin ve orta kısımda bulunan iki seçenekten biri “ekleme” diğeride “ eklediğinizi çıkarmaktır.

3. Biz ekle tıkladığımızda sağ tarafa baş kısma iconu gönderecektir.

4. Yukarı ve aşağı okla iconun konumunu belirleyin.

5. İşleminiz bittiğinde alt kısımda değişikleri kaydedin.

6. AddThis eski ayarlara döndürmek istediğinizde “varsayılan alana döndüre tıklayın. Tasarımcının kendi ayarlarına dönecektir.  Blog sayfanızı Ctrl+F5 yenileyin. Artık iconlar sizin belirlediğiniz konuma göre sıralanacaktır.

Konuyu beğendi iseniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Konu hakkında bir sorun yaşarsanız yorum yazmaktan lütfen çekinmeyin.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Alexa Com Seo Trafik ve Önemi

WordPress Paylaşım İconlarını Yapılandırın

Tumblr Bloguna İletişim Formu Kur